Ploty | Brány

Definice říká, že plot či oplocení je volně stojící stavba, jejímž hlavním úkolem je zabránit nebo omezit pohyb přes nějakou hranici či prostor.

Podle nás je plot hlavně nedílným designovým prvkem zahradní architektury. Plot je velmi významnou součástí designu kompletní architektury domu a zahrady.

Proto je důležité dobře vybrat to nejlepší řešení i z toho důvodu, že Váš plot tady s Vámi bude prakticky už do konce Vašeho života.

Při výrobě našich plotových systému, bran a branek pracujeme s hliníkem a ocelí, což zaručuje na jedné straně nízkou váhu celého plotového systému a jeho částí, na straně druhé jeho pevnost a dlouhou životnost. Hliníkové lamely a profily, používané při výrobě, se vyznačují mimořádně nízkou hmotností a výjimečnou odolností materiálu vůči korozi a vlivům počasí. Zároveň jejich umístění v konstrukci pod úhlem 45° dává celé konstrukci ještě větší pevnost.

Mimo samotné výroby, montáže a instalace bran, branek a plotových polí, v rámci dodávky samonosných bran provádíme také kompletní montáž elektrozapojení. Zákazník si ale vždy musí na svůj náklad zajistit stavební přípravu - betonáž včetně přivedení elektrokabeláže.


Plotový systém FINE

Vzdušný plotový systém v ryze kovovém provedení. Svým světlým a otevřeným designem ideálně zapadá do městských, ale především do venkovských aglomerací.

Plotový systém HARDY 

Robustnější varianta systému FINE. I tento systém svým designem ideálně zapadá do městských a venkovských aglomerací, ale poskytuje svým majitelům větší soukromí..

Zakázková výroba

Plotové systémy a jeho jednotlivé části vyrábíme i na zakázku dle přání zákazníka, ať už se jedná třeba jen o konstrukci rámu brány, branky nebo plotových polí.


Vyrábíme i samostatné prvky, které tvoří naše PLOTOVÉ SYSTÉMY - samonosné brány, vstupní branky a plotová pole. Poptávkový formulář najdete na konci stránky.

Plotový systém FINE

Plotový systém FINE je tvořen třemi prvky - samonosnou hliníkovou bránou, ocelovou brankou a hliníkovými plotovými poli.

Pokud máte rádi kontakt s venkovním světem a chcete být otevření okolí, je toto řešení přesně pro Vás! Řešení výplně tohoto plotového systému a jeho jednotlivých částí hliníkovými lamelami 50x20mm jej dělá opravdu vzdušným a světlým, což se pozitivně projeví i v jeho váze. Díky tomuto designu budete mít ze své zahrady krásný výhled do okolí a nic Vám neunikne.

Cenovou nabídku připravujeme až po přesném zaměření v místě instalace. Spolu s nabídkou od nás zákazník dostává také vizualizaci celého řešení.

Plotový systém HARDY

Robustnější varianta plotového systému FINE. I tento systém svým designem ideálně zapadá do městských a venkovských aglomerací. 

Plotový systém HARDY je tvořen třemi prvky - samonosnou hliníkovou bránou, ocelovou brankou a hliníkovými plotovými poli.

Díky výplni, kterou tvoří hliníkové lamely 100x20mm pod úhlem 45°, zůstanete otevření k okolí, ale s mnohem větším důrazem na Vaše soukromí.

Cenovou nabídku připravujeme až po přesném zaměření v místě instalace. Spolu s nabídkou od nás zákazník dostává také vizualizaci celého řešení. 

Zakázková výroba
Brány a ploty

Na základě poptávky zákazníků vyrábíme plotové systémy a jejich jednotlivé části - brány, branky a plotová pole, i z jiných kovových materiálů a v jiných designech, než "standartní provedení" FINE a HARDY.

Základem zakázkově vyráběných plotových systémů je vždy kovová (ocel/hliník) konstrukce. Výplní jednotlivých polí, bran a branek pak můžou být ocelové profily/tyče různých tvarů a velikostí, dřevo, kompozitové desky, profilovaná plechová pole nebo 3D  plotové dílce.

V rámci zakázkově vyráběných plotů si hned na začátku se zákazníkem vyjasníme všechny jeho představy, zaměříme si prostor a následně mu připravíme 2D/3D vizualizaci včetně rozpočtu.

Stejně jako u systému FINE a HARDY je důležité, aby měl zákazník před samotnou instalací již hotovou stavební přípravu.

Objednejte si nezávazně realizaci brány, branky, nebo plotu

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.