Městský mobiliář

Městský mobiliář je nedílnou součástí každého veřejného prostoru a dotváří jeho celkový vzhled. Vyrábíme jednotlivé prvky vybavení veřejného prostoru jako jsou parkové lavičky, parkové stoly, odpadkové koše, stojany na kola, přístřešky pro stojany na kola nebo jiné účely a také přístřešky zastávek MHD.

Každou jednotlivou zakázku s klienty osobně konzultujeme a na základě získaných informací poté připravujeme 3D vizualizace návrhu provedení. V rámci 3D vizualizace již klientům poskytujeme také předběžný rozpočet na celý projekt. Při zpracování návrhu spolupracujeme s extérními designéry a designovými studii.

Základem konstrukcí prvků městského mobiliáře z naší výroby jsou kovové materiály jako je ocel (nerez) a hliník, které dále kombinujeme se dřevem nebo sklem, ale díky široké databázi dodavatelů jsme schopni nabídnout i kombinace s jinými materiály, jako je kompozit, plast nebo polykarbonát.

Parkové lavičky

Parkové lavičky musí v první řadě splnit svůj primární úkol, a to poskytnou obyvatelům a návštěvníkům měst a obcí místo k odpočinku a relaxaci. V rámci výroby především dbáme na pohodlí a to, aby naše řešení přesně zapadlo do architektonického celku, jehož má být součástí. Vysoká kvalita a provedení dle požadavku zákazníka jsou pro nás samozřejmostí.

Výrobu městského mobiliáře a jeho jednotlivých prvků řešíme především zakázkově na základě jednotlivých požadavků klientů. Před samotným návrhem a realizací vždy s klienty jejich představy osobně konzultujeme, abychom ve 100% naplnili jejich očekávání.

Parkové stoly

Parkové stoly jsou doplňkem k parkovým lavičkám a dodáváme je především pro odpočinkové zóny měst a obcí, které nabízí svým návštěvníkům například možnost uspořádat picnic s rodinou nebo přáteli.

Mimo to jsou naše stoly a lavičky určeny také pro venkovní posezení restaurací a hospod, stejně jako pro odpočívky cyklostezek.

Přístřešky | Zastávky

Přístřešky - na kola, nádoby na odpad, nebo přístřešky zastávek MHD jsou důležitou součástí prvků městského mobiliáře. Při výrobě těchto prvků se snažíme kombinovat materiály tak, aby jsme dosáhli nízké hmotnosti konstrukcí při zachování jejich pevnosti a bezpečnosti.

Dbáme na to, aby naše řešení naplnilo všechny požadavky zákazníka, a to jak v dílenském zpracování, tak i v designovém zpracování.

V rámci výroby přístřešků kombinujeme materiály jako je ocel (nerez), hliník, sklo, dřevo a plast. Touto kombinací se zaručujeme za nízkou váhu a dlouhou životnost!

Přístřešky pro cyklostezky

Samostatným řešením, které nabízíme našim klientům - městům a obcím, je výroba přístřešku pro cyklostezky. Základem těchto přístřešku je vždy kovová konstrukce, kterou kombinujeme s přírodními materiály, především tedy dřevem.

Stojany na kola

Snažíme se o výrobu jednoduchých kovových designů stojanů na kola, které najdou své uplatnění jak v centru měst a obcí, tak i parcích nebo na cyklostezkách.

Dle domluvy se zákazníky jsme stojany schopni opatřit i jednoduchými zámky, ale také i sofistikovanými řešeními uzamykání kol.

Odpadkové koše

Odpadkové koše jsou jednou z nejdůležitějších součástí městského mobiliáře a veřejných prostorů. Dbáme na to, aby naše řešení naplnilo všechny požadavky zákazníka, a to jak v dílenském zpracování, tak i v designovém zpracování.

Odpadkové koše vyrábíme především kovové nebo v kombinaci kov a dřevo.

Nezávazná poptávka produktů Městského mobiliáře

Co nejdříve se Vám ozveme zpět a domluvíme se na dalším postupu.