Plotový systém FINE

Plotový systém FINE je tvořen třemi základními prvky - samonosnou hliníkovou vjezdovou bránou, ocelovou brankou a hliníkovými plotovými poli.

Pokud máte rádi kontakt s venkovním světem a chcete být otevření okolí, je toto řešení přesně pro Vás! Řešení výplně tohoto plotového systému a jeho jednotlivých částí hliníkovými lamelami 50x20mm jej dělá opravdu vzdušným a světlým, což se pozitivně projeví i v jeho váze. Díky tomuto designu budete mít ze své zahrady krásný výhled do okolí a nic Vám neunikne.

Cenovou nabídku připravujeme až po přesném zaměření v místě instalace. Spolu s nabídkou od nás zákazník dostává také vizualizaci celého řešení.

Je důležité, aby měl zákazník před samotnou instalací již hotovou stavební přípravu - srovnání terénu a betonáž, včetně přivedení elektrické energie. 

Vzorová kalkulace

Kolik Vás plotový systém FINE a jeho prvky bude stát? Mrkněte na vzorovou kalkulaci níže. Samozřejmě cena každého projektu se vždy bude lišit na základě přesného zaměření v místě realizace a konzultace se zákazníkem.


Položky kalkulace

CENA Kč bez DPH*

Konzultace návrhu řešení, zaměření

Řešení konzultujeme přímo na místě realizace včetně přesného zaměření z důvodu dat potřebných k finální cenové nabídce a technické dokumentace pro samotnou výrobu a montáž. Pokud již máte připravený projekt, můžeme využít Vaše data.

2 000 Kč

Posuvná hliníková brána FINE 6000x1500mm včetně sloupku brány

29 500 Kč

Elektropohon včetně příslušenství

17 500 Kč

Elektrozapojení

2 500 Kč

Vstupní branka FINE 1160x1500mm včetně nerezové kliky a zámku

6 500 Kč

Plotové pole FINE 1900x1090mm

5 500 Kč

Doprava

cena za km

10 Kč

Montáž

orientační cena za hodinu práce/osoba

400 Kč

Plotové systémy a jeho části dodáváme standartně v barvach RAL 9005 nebo 7016.

*Ceny jsou orientační, finální cena se odvíjí od přesného zaměření na místě realizace, na základě které připravujeme konečnou cenovou kalkulaci.

Plánujete nový plot, bránu nebo branku, či rekonstrukci stávajících prvků?

Napište nám a my se Vám ozveme hned, jakmile to bude možné.