Plotový systém HARDY

HARDY je robustnější varianta plotového systému FINE. I tento systém svým designem ideálně zapadá do městských a venkovských aglomerací.

Plotový systém HARDY je tvořen třemi prvky - samonosnou hliníkovou bránou, ocelovou brankou a hliníkovými plotovými poli. Díky výplni, kterou tvoří hliníkové lamely 100x20mm pod úhlem 45°, zůstanete otevření k okolí, ale s mnohem větším důrazem na Vaše soukromí.

Cenovou nabídku připravujeme až po přesném zaměření v místě instalace. Spolu s nabídkou od nás zákazník dostává také vizualizaci celého řešení.

Je důležité, aby měl zákazník před samotnou instalací již hotovou stavební přípravu - srovnání terénu a betonáž, včetně přivedení elektrické energie.


Vzorová kalkulace

Kolik Vás plotový systém HARDY a jeho prvky bude stát? Mrkněte na vzorovou kalkulaci níže. Samozřejmě cena každého projektu se vždy bude lišit na základě přesného zaměření v místě realizace a konzultace se zákazníkem. 


Položky kalkulace

CENA Kč bez DPH*

Konzultace návrhu řešení, zaměření

Řešení konzultujeme přímo na místě realizace včetně přesného zaměření z důvodu dat potřebných k finální cenové nabídce a technické dokumentace pro samotnou výrobu a montáž. Pokud již máte připravený projekt, můžeme využít Vaše data.

2 000 Kč

Posuvná hliníková brána HARDY 6000x1500mm včetně sloupku brány

30 500 Kč

Elektropohon včetně příslušenství

17 500 Kč

Elektrozapojení

2 500 Kč

Vstupní branka HARDY 1160x1500mm včetně nerezové kliky a zámku

7 000 Kč

Plotové pole HARDY 1900x1090mm

6 000 Kč

Doprava

cena za km

10 Kč

Montáž

orientační cena za hodinu práce/osoba

400 Kč

Plotové systémy a jeho části dodáváme standartně v barvach RAL 9005 nebo 7016.

*Ceny jsou orientační, finální cena se odvíjí od přesného zaměření na místě realizace, na základě které připravujeme konečnou cenovou kalkulaci.

Plánujete nový plot, bránu nebo branku, či rekonstrukci stávajících prvků?

Napište nám a my se Vám ozveme hned, jakmile to bude možné.