Brány | Branky | Ploty

Jsme specialisté na kovové plotové systémy a prvky. Vyrábíme a instalujeme kompletní plotové systémy nebo jejich jednotlivé části:

  • Vjezdové brány - s elektropohonem nebo bez
  • Vstupní branky
  • Plotová pole, plotové dílce

Definice říká, že plot či oplocení je volně stojící stavba, jejímž hlavním úkolem je zabránit nebo omezit pohyb přes nějakou hranici či prostor. My tvrdíme, že brána, branka nebo plot je důležitým designovým prvkem architektury domu a jeho okolí. Z tohoto důvodu si zaslouží individuální přístup už při jeho návrhu.

Je důležité dobře vybrat to nejlepší řešení i z toho důvodu, že Váš plot tady s Vámi bude prakticky už do konce Vašeho života. A proto Vám nabízíme naše řešení!

Při výrobě našich plotových systému, bran a branek pracujeme s kovovými materiály jako je hliník a ocel, což zaručuje na jedné straně nízkou váhu celého plotového systému a jeho částí, na straně druhé jeho pevnost a mimořádně dlouhou životnost. Hliníkové lamely a profily, používané při výrobě, se vyznačují mimořádně nízkou hmotností a výjimečnou odolností materiálu vůči korozi a vlivům počasí. Zároveň jejich umístění a možnosti polohování při vytváření a výrobě designu plotů dávají celé konstrukci ještě větší pevnost.

Branky, brány a ploty vyrábíme vždy "na zakázku" dle přání a potřeb zákazníka, protože každý prostor má svá specifika a potřebuje individuální přístup.

Mimo samotné výroby, montáže a instalace bran, branek a plotových polí, provádíme v rámci dodávky vjezdových bran také jejich kompletní elektrozapojení. 


JAKÝ JE POSTUP V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZÁKAZNÍKA O BRÁNU, BRANKU NEBO PLOT?

  1. V případě zájmu o realizaci brány, branky nebo plotu k Vám nejdříve přijede náš technik, který s Vámi probere veškeré Vaše představy o vzhledu a vše si na místě zaměří.
  2. Na základě této návštěvy Vám poté zpracujeme cenovou nabídku. Spolu s nabídkou, která obsahuje jak samotnou cenu plotových prvků, tak i cenu za montáž a instalaci, od nás dostanete také vizualizaci celého řešení.
  3. Následně si celé řešení včetně ceny oboustranně potvrdíme a odsouhlasíme a pak už nic nebrání tomu, abychom jednotlivé prvky vyrobili a následně i namontovali.  

Pokud máte zájem o nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás a následnou cenovou nabídku, stačí zavolat na +420 777 191 984 nebo napište na obchod@pal-met.cz. Naši technici si s Vámi domluví termín a čas schůzky. Můžete také vyplnit jednoduchý formulář níže a my se Vám ozveme, jakmile to bude možné!


Jediné, co si musí zákazník zajistit sám, je stavební příprava - zarovnání terénu a betonáž, a také přivedení elektrokabeláže. Nemusíte mít strach, vše Vám na místě při první schůzce a prohlídce prostoru vysvětlí náš technik.


Plánujete nový plot, bránu nebo branku, či rekonstrukci stávajících prvků?

Zavolejte nám na číslo +420 777 191 984, nebo vyplňte krátký formulář viz níže, a my se Vám ozveme hned, jakmile to bude možné. Následně si domluvíme termín schůzky, prohlídku prostoru a další postup.