Schodiště a zábradlí

Vyrábíme kovové schodiště a zábradlí včetně jejich finálního provedení a povrchové úpravy. Pracujeme s ocelí (nerez) a dřevem, ale po konzultaci se zákazníkem jsme schopni kovové konstrukce kombinovat s různými typy materiálů mimo dřevo. Kromě interiérových schodišť a zábradlí vyrábíme prvky také pro venkovní použití - balkónová zábradlí, zábradlí teras, konstrukce nad venkovní posezení restaurací a hospod, nebo například zastřešení parkovacích stání. Veškeré prvky po konzultaci se zákazníkem také instalujeme.

Pokud má zákazník zájem o výrobu a montáž jakéhokoli prvku (schodiště, zábradlí, zastřešení, atd.), nejdříve jej navštíví v místě realizace náš technik. Ten si celý prostor důkladně zaměří a probere se zákazníkem jeho představy o designu a zpracování. Následně připravíme výkresovou dokumentaci a cenovou nabídku včetně termínu realizace, kterou si se zákazníkem odsouhlasíme. Pak už nic nebrání tomu, abychom jednotlivé prvky vyrobili a následně instalovali u zákazníka.


Máte zájem o nezávaznou nabídku?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 191 984 nebo vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme ihned, jakmile to bude možné!