Stolové podnože a konstrukce

Poctivá ruční výroba kovových stolových podnoží, nebo kompletních stolových konstrukcí, především pro výrobce nábytku, prodejce a e-shopy s nábytkovými doplňky a příslušenstvím, ale také i pro soukromé osoby. Vše ve finální povrchové úpravě RAL včetně balení.

Vyráběný sortiment nohou a konstrukcí rozdělujeme do těchto tří kategorií:

  • centrální stolové nohy
  • klasické stolové nohy
  • stolové konstrukce

Celokovové stolové nohy a stolové konstrukce jsou vhodné jako základní podstavy pro jídelní stoly, konferenční stoly a stolky, restaurační stoly, bistro stoly, barové stoly nebo psací a pracovní stoly.

Mimo stolových nohou a konstrukcí vyrábíme také kovové konstrukce židlí různých typů, především ale barových, jídelních a zahradních, včetně kovových konstrukcí lavic.


Máte představu o provedení stolových podnoží, ale nikde jste nenašli žádné, které by vyhovovaly Vašim představám. Napište nám a my Vám je vyrobíme na míru!

Pokud disponujete náčrtem nebo fotografií či jiným obrázkem, který se blíží Vaší představě, můžete nám jej nahrát a poslat, urychlí to celý postup zpracování nabídky a výroby hotového produktu.

V případě zájmu o výrobu stolových nohou, nebo cenovou nabídku, nás kontaktujte na telefonním čísle +420 777 191 984, emailu obchod@pal-met.cz nebo vyplňte krátký formulář níže a my Vám odpovíme ihned, jakmile to bude možné!

Poptávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.