Vjezdové brány

Vyrábíme a instalujeme kovové vjezdové brány ve 3 provedeních konstrukcí. Každý typ vjezdu na pozemek se může lišit a mít svá specifika, proto nabízíme výrobu:

  • samonosných posuvných bran
  • posuvných bran na kolejnici
  • otočných dvoukřídlích, jednokřídlích bran

Výhodou posuvných bran je jejich možnost umístění i v terénu, který díky svému sklonu nedovolí instalaci křídlových bran, naopak křídlové brány se zase hodí tam, kde dispozice pozemku nenabízí dostatek místa pro posuvnou bránu.

Vjezdové brány můžete objednávat samostatně nebo společně se vstupní brankou nebo plotovými poli.

VÝROBA NA MÍRU

Vjezdové brány vyrábíme vždy na míru dle dispozice prostoru a požadavků zákazníka. Naši technici si vždy na první schůzce se zákazníkem přesně zaměří prostor instalace a následně Vám připravíme výkresovou dokumentaci včetně vizualizace brány a cenovou nabídku. Zákazníkům doporučujeme šířku průjezdu maximálně 4m (celkovou délku brány pak 6m), ale hravě si poradíme i s většími rozměry brány.

ELEKTROPOHONY

Ke každé bráně jsme schopni zákazníkům nabídnout také automatický pohon, včetně jeho instalace. K pohonům standardně dodáváme vždy 2 dálková ovládání. V případě požadavku zákazníka instalujeme motory, které je možno ovládat například přes mobilní aplikaci a mohou být součástí systému tzv. "chytré domácnosti".


POZOR! U samonosné brány je důležité, aby měl zákazník před samotnou instalací a montáží již hotovou stavební přípravu - srovnání terénu a betonáž, včetně přivedení elektrické energie. Vše po dohodě a konzultaci s naším technikem při úvodní schůzce a prohlídce prostoru montáže a instalace brány.

Plánujete novou vjezdovou bránu nebo výměnu stávající brány?

Rádi Vám s tím pomůžeme! Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 191 984 nebo vyplňte krátký formulář níže a my se Vám ozveme hned, jakmile to bude možné.